Begrūdis šunų maistas ACANA Wild Prairie 2kg
16.59 EUR
Prekės kodas: 2347
Greitas pristatymas
Patogus atsiėmimas
Aukšta kokybė
Saugumas
ACANA Wild Prairie sudėtyje laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis, visa tai pristatoma ŠVIEŽIA ir NEAPDIRBTA iš mūsų regiono laikantis WholePrey™ koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. Sudėtyje nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją. Be grūdų, sudėtyje yra 70% paukštiena, žuvis, 30% vaisiai ir daržovės.Visų veislių ir amžiaus šunims.


Aprašymas

Albertos didžiosios prerijos garsėja pasaulinio lygio maisto produktais, užaugintais turtinguose, derlinguose dirvožemiuose ir šaltuose šiauriniuose ežeruose.
Atspindint mūsų prerijų paveldą, ACANA Wild Prairie sudėtyje ne narvuose užaugintų Cobb veislės vištų mėsa, kalakutų mėsa ir kiaušiniai iš vietinių prerijų fermų, laukinė žuvis iš mūsų šaltų šiaurinių ežerų – viskas pristatoma šviežia kiekvieną dieną!
Be grūdų, kad nepageidaujamų angliavandenių būtų mažiau, ACANA sudėtyje vietinio regiono daržovės, vaisiai ir augalai, kuriuose gausu natūralių mikroelementų ir antioksidantų.
Pagamintas mūsų apdovanojimus laiminčiose virtuvėse iš geriausių šviežių ingredientų ACANA garantuoja, kad jūsų mylimas šuo bus sveikas, laimingas ir stiprus.
Perskaitykite mūsų ingredientus ir mes manome, kad jūs sutiksite.
DAUG MĖSOS
Geriausi pašarai yra labiausiai panašūs į Motinos Gamtos numatytą mitybą jūsų šuniui!
Pagamintas su dideliu kiekiu maistingos paukštienos 70%, kiaušiniais ir žuvimi, ACANA Wild Prairie atitinka jūsų šuns evoliucinį prisitaikymą prie mėsos ir mitybos kurioje daug baltymų, šviežios mėsos įvairovė atspindi jūsų šuns natūralią mitybą.
  • Vištiena, kalakutiena – užauginama ne narvuose ir pristatoma šviežia kiekvieną dieną iš vietinių prerijų ūkių.
  • A klasės kiaušiniai – pristatomi švieži kiekvieną dieną iš vietinių prerijų ūkių.
  • Laukinė žuvis – mūsų šiaurės starkis ir ežerų sykas yra laukiniai ir pristatotmi švieži kiekvieną dieną.
  • Tinkama žmonių vartojimui, mūsų vietiniai ingredientai yra tikrai švieži – todėl jie niekada nešaldomi ir atvyksta be konservantų kiekvieną dieną.
ŠVIEŽI, VIETINIAI VAISIAI IR DARŽOVĖS
Vietoje netinkamų grūdų, ACANA Wild Prairie sudėtyje 30% vaisių ir daržovių, įskaitant raudonus nepaprastai skanius Okanagano saulėje sunokusius obuolius ir kvapnųjį moliūgą, žalius špinatus iš vietinių prerijų ūkių – viskas labai geros kokybės puikiai sveikatai ir imunitetui.
BE GRŪDŲ IR MAŽAI ANGLIAVANDENIŲ
Daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad atitiktų jūsų šuns natūralią mitybą, ACANA Wild Prairie nėra aukštą gilkemijos indeksą turinčių grudų (tokių kaip ryžiai ir kukurūzai) randamų tradiciniuose šunų pašaruose.
Aukšto glikemijos indekso grūdai yra nutukimo ir diabeto priežastis, jie greitai suskaidomi, sukeldami greitą ir staigų cukraus kiekio kilimą jūsų šuns kraujyje.
Be grūdų ir mažai angliavandenių, ACANA Wild Prairie palaiko normalų cukraus kiekį jūsų šuns kraujyje, cukraus kiekis didėja lėčiau ir per ilgesnį laiką, taip jautrumas insulinui yra naudingai didinamas ir riebalų kaupimasis sumažėja, išlaikoma puiki kondicija.
PUIKI ODOS IR KAILIO BŪKLĖ
Kiekviename ACANA Wild Prairie kąsnelyje yra Omega 3 (DHA, EPA) iš laukinių Brunswick silkių, imuniteto stiprinimui ir puikiai odos ir kailio būklei – jūsų šuns išorė sveikatos ir gyvybingumo simbolis.
PAGERINTAS METABOLIZMAS
Ekologiškos jūrų daržovės ir augalų ekstraktai, įskaitant kadagio uogas, levandų žiedus, saulėje išdžiovintą liucerną ir pipirmėčių lapus medžiagų apykaitos gerinimui, tai maistinga ir tonizuoja jūsų šuns virškinamąjį traktą.
 

Sudėtis

Šviežia vištiena 8%, šviežia kalakutienos mėsa 8%, švieži vištos vidaus organai (kepenys, širdis, inkstai) 8%, vištienos miltai 8%, kalakutienos miltai 8%, silkės miltai 8%, žalieji žirneliai, raudonieji lęšiai, avinžirniai, švieži kiaušiniai 4%, švieži laukiniai sterkai 4%, švieži laukiniai upėtakiai 4%, vištienos riebalai 4%, švieži kalakuto vidaus organai (kepenys, širdis, inkstai) 3%, žalieji lęšiai, pinto pupelės, geltonieji žirneliai, liucerna, menkių aliejus 2%, lęšių skaidulos, džiovintos vištienos kremzlės 1%, džiovinti rudieji dumbliai, šviežias moliūgas, šviežias kvapusis moliūgas, švieži pastarnokai, šviežias žalias kopūstas, švieži špinatai, švieži garstyčių žalumynai, šviežios ropės, šviežios morkos, švieži raudonieji obuoliai, šviežios bartlett veislės kriaušės, šaltyje išdžiovintos kepenys (vištienos ir kalakutienos) 0,1%, druska, šviežios spanguolės, šviežios mėlynės, trūkažolės šaknys, ciberžolės šaknys, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės, erškėtuogės.

Priedai

Vitaminas E:100IU, E6 Cinkas:100mg.E4 Varis:10mg.

Energetinė vertė

Apykaitinė energija 3850 kcal/kg (462kcal / 250ml puodelyje) ACANA atspindi mitybą kurioje daug mėsos ir baltymų, kokią visi šunys yra išsivystę ėsti, todėl sumažintas angliavandenių kiekis ir aukšto glikemijos indekso grūdai, kurie įtakoja cukraus kiekio pakilimą kraujyje ir svyravimus. Lyginant su įprastiniais pašarais, ACANA suteikia daugiau kalorijų iš baltymų ir riebalų ir mažiau kalorijų iš angliavandenių, sumažina nutukimo ir diabeto riziką, kad palaikyti puikią jūsų šuns sveikatą.

Sudėties analizė

Žali baltymai (min.) 35% Žali riebalai (min.) 17% Žali pelenai 7% Žalios skaidulos 6% Drėgmė (maks.) 12% Kalcis (min.) 1.5% Fosforas (min.) 1,2% Omega-6 (min.) 2.6% Omega 3 (min.) 0.9% EPA (min.) 0.2% DHA (min.) 0.2% Gliukozaminas (min.) 700 mg/kg Chondroitino sulfatas (min.) 1500 mg/kg

Maitinimo normos

Kaip ir jūs, jūsų šuo yra unikalus individas ir jo šėrimo reikalavimai skirsis priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.
Štai kodėl mes siūlome naudoti šią diagramą kaip atskaitos tašką, stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti jo pašaro normą, taip kaip reikia. Taip pat rekomenduojame šerti du kartus per dieną ir visada pasirūpinti, kad būtų šviežio, švaraus vandens.
Keičiant mitybą, jūsų šuniui svarbus perėjimas, nes virškinimo sistemai reikia prisitaikyti prie didesnio kiekio maistinių medžiagų ACANA pašare. Per 5-7 dienas, palaipsniui įvedant ACANA, didinti kiekį kiekvieną dieną taip, kad 7 dieną jūs šertumėte 100% ACANA.
Jam patiks pakeitimas – mes tai garantuojame!

ŠĖRIMO NURODYMAI

ŠUNS SVORISAKTYVUSMAŽIAU AKTYVUS
KG GR/DIENA GR/DIENA 
kg        90 g          60 g  
10 kg       160 g          120 g  
20 kg        270 g          180 g  
30 kg        360 g          240 g  
40 kg        450 g          300 g  
50 kg        540 g         360 g  
60 kg        630 g          420 g  
† Naudoti standartinį 250ml / 120g matavimo indelį. Patiekti sausą arba šiek tiek sudrėkintą. Reguliariai lankykitės pas veterinarijos gydytoją. Norėdami išlaikyti šviežumą, rekomenduojame maišą laikyti sandariai uždarytą, vėsioje, sausoje vietoje.
ACANA Wild Prairie maistinė vertė atitinka AAFCO nustatytą šunų mitybos reikalavimų lygį visiems amžiaus tarpsniams.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „acana wild prairie dog“Vaizdo rezultatas pagal užklausą „acana wild prairie dog“