Kačių maistas ACANA Grasslands Cat 5,4kg.

Prekės kodas: 2183
Greitas pristatymas
Patogus atsiėmimas
Aukšta kokybė
Saugumas
Acana Grasslands Cat sausas maistas be grūdų katėms Kačių maistas Acana Grasslands Cat skirtas visų veislių bet kokio amžiaus katėms. Sudėtyje yra 75% mėsos (ėriena, antiena, kalakutiena, žuvis ir kiaušiniai) 25% vaisių ir daržovių, nėra grūdų, GMO ir bulvių.


ACANA Grasslands Cat sudėtyje gausu žole maitintų gyvulių mėsos, laisvai laikomų ančių mėsos, lizduose padėtų kiaušinių ir gėlavandenių žuvų, visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš mūsų regiono laikantis Wholeprey koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. Sudėtyje nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.
Sudėtyje 75% mėsos ir žuvies, ACANA Grasslands atitinka jūsų katės evoliucinį prisitaikymą prie šviežios įvairios mėsos ir mitybos, kurioje daug baltymų, vietinė mėsa atitinka jūsų katės natūralią mitybą.
ŠVIEŽI, VIETINIAI VAISIAI IR DARŽOVĖS
ACANA Grasslands sudėtyje yra daug – 25%, vaisių ir daržovių, įskaitant raudonuosius obuolius ir kvapnųjį moliūgą, špinatus – iš mūsų turtingų prerijų dirvų ir saulėtų Okanagano slėnių– puikios kokybės puikiai sveikatai ir imunitetui.
BE GRŪDŲ IR MAŽAI ANGLIAVANDENIŲ
Daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad atitiktų jūsų katės natūralią mitybą, ACANA Grasslands sudėtyje nėra aukšto glikemijos indekso grūdų, pavyzdžiui, ryžių ir kukurūzų, kurių yra įprastiniuose pašaruose.
Aukšto glikemijos indekso grūdai yra nutukimo ir diabeto priežastis, jie greitai suskaidomi, sukeldami greitą ir staigų cukraus kiekio kilimą jūsų katės kraujyje.
Be grūdų ir mažai angliavandenių, ACANA palaiko normalų cukraus kiekį jūsų katės kraujyje, cukraus kiekis didėja lėčiau ir per ilgesnį laiką, taip jautrumas insulinui yra naudingai didinamas ir riebalų kaupimasis sumažėja, išlaikoma puiki kondicija.
PUIKI ODOS IR KAILIO BŪKLĖ
Kiekviename ACANA Grasslands kąsnelyje yra Omega 3 (DHA, EPA) iš laukinių Brunswick silkių, imuniteto stiprinimui ir puikiai odos ir kailio būklei – jūsų katės išorė sveikatos ir gyvybingumo simbolis.
Ekologiškos jūrų daržovės ir augalų ekstraktai, įskaitant saulėje išdžiovintą liucerną ir pipirmėčių lapus medžiagų apykaitos gerinimui, tai maistinga ir tonizuoja jūsų katės virškinamąjį traktą.