Alpha Spirit skanėstas su jautiena 35gr.

0.99 EUR
Prekės kodas: 1821
Greitas pristatymas
Patogus atsiėmimas
Aukšta kokybė
Saugumas
Pusiau drėgni gardūs skanėstai katėms su jautiena, be glitimo, be grūdų,  be mėsos miltų.Kodėl Alpha Spirit?
Alpha Spirit užtiktina, kad jūsų augintinis gaus išskirtinės kokybės produktą. Natūralus papildas pagamintas iš 85% mėsos ir šviežios žuvies siūlo jūsų augintiniui išskirtinį skonį ir tekstūrą. Taip pat šis produktas turi elementų, kurie padeda užlirsti kelią kremzlinei degeneracijai. Formulėje yra dumblių (puikaus omega-3 ir omega-6 rūgščių, ypač DHA šaltinio) ir išgrynintų mielių ekstraktų, kurie padeda pagerinti kraujotakos, smegenų veiklos ir regos funkcijas bei prisideda prie gyvūnop imuninės sistemos vystymosi.
Sudėtis: 85% šviežios mėsos ir šviežios žuvies (30% šviežios vištienos, 25% šviežios kalakutienos, 20% šviežių kiaulienos kepenėlių ir 10% šviežios žuvies), ankštinių augalų daigai: 3,76% žaliųjų žirnių Pisum sativum, 3,75% baltųjų žirnių Pisum spp. ir 1% lęšių Lens culinaris, 3% glicerolio. 2,09% džiovintų jūros dumblių, 0,7% Saccharomyces cerevisiae rūšies mielių produkto, 0,15% gliukozamino, 0,1% chondroitino sulfato.
Maistiniai priedai: 0,45% cinko amino rūgščių chelatų, hidratų (0,675g/kg cinko).
Analitinė sudėtis: baltymų mažiausiai 32%, riebalų mažiausiai 8%, pelenų daugiausiai 9,5%, ląstelienos daugiausiai 1%.
Šėrimo instrukcijos: papildomas pašaras katėms. Šėrimo normos nurodytos ant pakuotės. Gyvūnas visada turi turėti šviežio geriamo vandens. Skanėstus laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, nepalikti ant tiesioginių saulės spindulių.