Barking Heads Bad Hair Day Medium 12kg.

57.57 EUR
Prekės kodas: 752
Greitas pristatymas
Patogus atsiėmimas
Aukšta kokybė
Saugumas
Unikalus pašaras vidutinių veislių šunims skirtas sveikam ir žvilgančiam kailiui.


Aprašymas

Skanus, visavertis ėdalas mažų ir vidutinių veislių šunims ėrienos mėsos formulės , kurį augintiniai tiesiog pamils! Ir, ach tiesa, tai taip pat sukurta šunims ,kurie turi prastą kailį, prastą odos būklę , turi  niežulį ir kasymąsi, perteklinį plaukų metimą, dėmes ar paprasčiausiai trūksta  ugnies šeštadienio naktimis..!
Mūsų  požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo , ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės- Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.
Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento  gaminius sudaro  tik daugybė  gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi.
Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime, kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų, visada galite parašyti mums.
Kas yra šiame maiše : tik geri ingredientai kaip:  ėriena,  ryžiai,  avižos, liucerna upėtakis, žirniai, lašišų aliejus,  jūros dumbliai, pomidorai, sąnarių apsauga,  mineralai, vitaminai ir nieko daugiau !
Ko nėra šiame maiše: nėra blogų ingredientų kaip:  dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų ir tai yra  pažadas ,kurio laikomės!
„Jie yra tuo , ką  ėda“ : Mes žinome, kad kiekvienas šuo  yra nepakartojamas , kaip ir šeima kurioje jis gyvena. Kiti faktoriai įskaitant amžių , aktyvumą ( maratono bėgikas ar sofos bulvelė) , medžiagų apykaita ir metų laikas gali turėti įtakos mitybai.   Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Net jei jūsų šunelis  norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis  prie Barking Heads. Normos nurodytos ant pakuotės.  Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.
Gyvūnėlis visada turi turėti švaraus šlapio vandens dubenėlį.
Laikyti saugiai užrakintą, vėsioje, sausoje vietoje.
Pagaminta: Jungtinėje Karalystėje.

Sudėtis

šviežiai paruoštos nukaulintos ėrienos mėsos 26%, džiovintos ėrienos mėsos 20%, rudieji ryžiai, avižos, baltieji ryžiai, liucerna, šviežiai paruoštų nukaulintų upėtakių mėsos 5%, žirniai, ėrienos taukų 4%, lašišų taukų 2%,koncentruoto ėrienos sultinio 1.5%, jūros dumbliai, džiovinti pomidorai, klubų ir sąnarių priežiūros medžiagų (gliukozamino 350 mg/kg, MSM 350 mg/kg, chondroitino 240 mg/kg). Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

Priedai

1-ame kg vitaminai: vitamino A 16 650 TV, vitamino D3 1 480 TV, vitamino E 460 TV. Mikroelementai junginiuose:Geležies sulfato monohidrato 617 mg, cinko sulfato monohidrato 514 mg, mangano sulfato monohidrato 101 mg, vario sulfato pentahidrato 37 mg, bevandenio kalcio jodato 4.55 mg, natrio selenito 0.51 mg

Sudėties analizė

žalių baltymų 23%, riebalų 17%, žalios ląstelienos, 3%, neorganinių medžiagų 9%, drėgnio 8%, omega-6 2.9%, omega-3 2.2%.