Barking Heads Puppy Days 12kg.

62.99 EUR
Prekės kodas: 755
Greitas pristatymas
Patogus atsiėmimas
Aukšta kokybė
Saugumas
Šis gardus visavertis šuniukų ėdalas 55 % vištienos ir lašišos formulės turi unikalią specialiai parinktų ingredientų kombinaciją.


Aprašymas

Šis gardus visavertis šuniukų ėdalas 55 % vištienos ir lašišos formulės turi unikalią specialiai parinktų ingredientų kombinaciją. Mes žinome, kad augančių šuniukų  reikalavimai ėdalui yra labai dideli, nes jie nori turėti savo gyvenimo  gerą startą .  Tačiau ššš..., tegul tai lieka paslaptyje, juk nenorime, kad dičkiai ant šio gardumyno uždėtų savo letenas!!
Mūsų požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo , ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės- Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.
Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento  gaminius sudaro  tik daugybė  gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi .Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime , kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų , visada galite parašyti mums.\
Kas yra šiame maiše : tik geri ingredientai kaip:  vištiena, rudieji  ryžiai, saldžios bulvės, balti ryžiai,  upėtakis, kiaušiniai, lašišų taukai, liucerna, jūros dumbliai, pomidorai, prebiotikai, mineralai, vitaminai ir nieko daugiau !
Ko nėra šiame maiše: nėra blogų ingredientų kaip:  dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų ir tai yra  pažadas ,kurio laikomės!
Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.
Gyvūnėlis visada turi turėti švaraus ir šlapio vandens dubenėlį.
Laikyti saugiai užrakintą, vėsioje, sausoje vietoje.
Pagaminta: Jungtinėje Karalystėje.

Sudėtis

šviežiai paruoštos vištienos 22%, džiovintos vištienos 18%, rudieji ryžiai, batatai, baltieji ryžiai, šviežiai paruoštos lašišos 8%, šviežiai paruoštų upėtakių 5%, džiovinti kiaušiniai, vištienos riebalų 3%, koncentruoto vištienos sultinio 2.5%, liucerna, lašišų taukų 1.5%, jūros dumbliai, džiovinti pomidorai, džiovintos morkos, MOS prebiotikai, FOS prebiotikai.

Priedai

1-ame kg: vitaminai: vitamino A 25 000 TV, vitamino D3 2 222 TV, vitamino E 694 TV; Mikroelementai junginiuose: Geležies sulfato monohidrato 956 mg, cinko sulfato monohidrato 772 mg, mangano sulfato monohidrato 152 mg, vario sulfato pentahidrato 56 mg, bevandenio kalcio jodato 6.80 mg, natrio selenito 0.77 mg

Sudėties analizė

žalių baltymų 28%, riebalų 18%, žalios ląstelienos 3%, neorganinių medžiagų 8.75%, drėgnio 8%, kalcio 1.6%, fosforo 1,3%, omega-6 2.2%, omega-3 1.3%, DHA 0.3%

Maitinimo normos

Jie yra tuo , ką  ėda“ : Mes žinome, kad kiekvienas šuo  yra nepakartojamas , kaip ir šeima kurioje jis gyvena. Kiti faktoriai įskaitant amžių , aktyvumą ( maratono bėgikas ar sofos bulvelė) , medžiagų apykaita ir metų laikas gali turėti įtakos mitybai.   Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Net jei jūsų šunelis  norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis  prie Barking Heads. Normos nurodytos ant pakuotės.  Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.
Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą ir užrakintą , vėsioje , sausoje vietoje

barking-heads-puppy-feeding-guide