Barking Heads Wet Tiny Paws Fusspot 200gr.

1.80 EUR
Prekės kodas: 803
Greitas pristatymas
Patogus atsiėmimas
Aukšta kokybė
Saugumas
Konservai iš šviežiai paruoštos Atlanto lašišos, daržovių ir žolelių. Begrūdžiai visaverčiai konservai buvo švelniai gaminami ant garų, kad išlaikytų visus skonius tikrai gardžiam valgymui!


Aprašymas

tiny paw’s “fusspot”
(mažai gurmaniškai vakarienei)
Iš šviežiai paruoštos Atlanto lašišos ir silkės 86%, daržovių  ir žolelių.  Begrūdžiai  visaverčiai konservai buvo švelniai gaminami ant garų ,kad išlaikytų  visus skonius tikrai gardžiam valgymui!
Tiekiamas 150g pakuotėse.
Nepridėta jokių sintetinių dažomųjų , kvapiųjų medžiagų ar konservantų

Sudėtis

Lašišos ir silkės 86% (Lašišos 30%, Silkės 30%, Lašišos sultinio 25%, Lašišos aliejaus 1%), Saldžios Bulvės, Morkos, Moliūgas, Saulėgrąžų Aliejus, Rudieji Dumbliai, Liucerna, Petražolės, Salierai, Cikorijos šaknis, Cinamonas, Ilgoji Ciberžolė, Anyžiaus sėklos.

Priedai

Maistiniai priedai (kilograme ėdalo): vitaminai: Vit. D3 200TV, Vit. E 30mg. Mikroelementų, kaip junginių: Cinko Sulfato Monohidrato 15mg, Mangano Sulfato 3mg, Kalcio Jodato 0.75mg.

Sudėties analizė

Baltymų 10,1%, Riebalų 6,5%, Žalių Pelenų 2,5%, Žalia Ląstelienos 0,5%, Drėgmės 75%

Maitinimo normos

Atidarytą skardinę laikyti šaldytuve 72 val. Paduoti kambario temperatūros. Bet. Brrrr... jei šalta – išėmus iš skardinės galima pašildyti mikrobangų krosnelėje 45 sek., palaikyti kambario temperatūroje 1 min ir duoti gyvūnui. Nepridėta jokių sintetinių dažomųjų, kvapiųjų medžiagų ar konservantų. Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą ir užrakintą, vėsioje, sausoje vietoje.