-20%
FORESTO antkaklis prieš erkes šunims virš 8 kg.

FORESTO antkaklis prieš erkes šunims virš 8 kg.

31.90 EUR
39.87 EUR
Prekės kodas: 13
Greitas pristatymas
Patogus atsiėmimas
Aukšta kokybė
Saugumas
Šunims, užsikrėtusiems blusomis gydyti ir apsaugoti nuo pakartotinio užsikrėtimo 7-8 mėn., taip pat gali būti naudojamas kaip blusų sukelto alerginio dermatito gydymo strategijos dalis bei 8 mėnesius veikia akaricidiškai (veikia erkes žudačiai)Be to, naudotinas užsikrėtusiems plaukagraužiais šunims gydyti

Veikliosios medžiagos:
Viename 70 cm ilgio (45 g) antkaklyje yra: imidakloprido - 4.5 g, flumetrino - 2.03 g.
Naudojimas ir dozės:
Šunims, sveriantiems daugiau kaip 8kg, segamas vienas 70cm ilgio Foresto antkaklis. Vaistas yra atsparus vandeniui. Galima naudoti šuniukams nuo 7sav., kačiukams nuo 10sav. amžiaus.


Veterinarinio vaisto pavadinimas:
  Foresto, 4,50 g + 2,03 g antkaklis šunims, sveriantiems daugiau kaip 8 kg
Veiklioji (-iosios) medžiaga (-os): Viename 70 cm ilgio (45 g) antkaklyje yra: imidakloprido - 4,5 g, flumetrino - 2,03 g.
Registracijos numeris (-iai): LT/2/11/2076/001
ATCvet kodas: QP53AC55
Registracijos data: 2011 m. spalio 1 d.
Veterinarinio vaisto tipas: vaistas
Veterinarinio vaisto forma: antiparazitinis antkaklis
Veterinarinio vaisto grupė: be recepto
Indikacija (-os): Šunims, užsikrėtusiems blusomis (Ctenocephalides felis), gydyti ir apsaugoti nuo pakartotinio užsikrėtimo 7-8 mėn., taip pat gali būti naudojamas kaip blusų sukelto alerginio dermatito (BAD) gydymo strategijos dalis bei 8 mėnesius veikia akaricidiškai (nužudo) (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sangvineus ir Dermacentor reticulatus) ir atbaidančiai (neleidžia maitintis) (Ixodes ricinus ir Rhipicephalus sangvineus). Be to, naudotinas užsikrėtusiems plaukagraužiais (Trichodectes canis) šunims gydyti.
Išlauka:  
Pakuotė: LT/2/11/2076/001 Kartoninė dėžutė, kurioje yra vienas 70 cm ilgio polivinilchloridinis antkaklis PETP-PE maišelyje.
Tinkamumo laikas: 5 metai.
Data, iki kurios galioja registracija: Neterminuotai
Registruotojas ir (ar) gamintojas, atsakingas už vaisto serijos išleidimą: Registruotojas: Bayer Animal Health GmbH (Vokietija)
Gamintojas:
KVP Pharma + Veterinär Produkte GmbH (Vokietija)
Priedai: Produkto informacija