-10%
Eukanuba Adult Small & Medium Lamb & Rice 12kg.

Eukanuba Adult Small & Medium Lamb & Rice 12kg.

55.79 EUR
61.99 EUR
Prekės kodas: 810
Greitas pristatymas
Patogus atsiėmimas
Aukšta kokybė
Saugumas
Visavertis ėdalas suaugusiems šunims. Su ėriena ir ryžiais. Mažųjų ir vidutinio dydžio (iki 25 kg) veislių suaugusiems (1–7 metų) šunims.


Pagrindiniai privalumai

  • Palaiko šuniukų su jautria oda ir virškinimo sistema augimą.
  • Sudėtyje yra DHR, kuri padeda šuniukams mokytis ir būti lengviau dresuojamiems
  • Su prebiotikais ir runkelių minkštimu, kurie skatina optimalų virškinimą.
  • Kalcis padeda išlaikyti stiprius kaulus
EUKANUBA šuniukų pašaras su ėriena ir ryžiais, specialiai pritaikytas mažų ir vidutinių veislių šuniukams, turintiems jautrią odą ir virškinimo sistemą.
Šio sauso šunų pašaro sudėtyje yra antioksidantų vitaminų E ir C, kurie padeda vystyti stiprų imunitetą. Sudėtyje yra Omega-6 ir 3 riebalų rūgščių, kurios padeda šuniui išlaikyti sveiką odą ir švytintį kailį, bei gyvūninių baltymų, kurie padeda užauginti stiprius, liesus raumenis.
Mūsų skanių šuniukų pašarų sudėtyje esanti DHR padeda šuniukams mokytis ir būti lengviau dresuojamiems. EUKANUBA šuniukų ir jaunų šunų pašaras su ėriena ir ryžiais yra sukurtas kartu su veterinarais ir rekomenduojamas geriausių veisėjų. Jis 100 % visavertis ir subalansuotas, kad padėtų jūsų šuniukui augti sveikai.

Džiovinta vištiena ir kalakutiena, ėriena (14%), ryžiai (14%), kukurūzai, sorgas, džiovintas visas kiaušinis, žuvų miltai, džiovintas cukrinių runkelių minkštimas (2,6%), hidrolizuoti gyvūniniai baltymai, gyvūninės kilmės riebalai, žuvų taukai, džiovintos alaus mielės, kalio chloridas, natrio chloridas, dikalcio fosfatas, fruktooligosacharidai (0,26%), kalcio karbonatas.