PLAQUOFF milteliai 40gr.

11.20 EUR
Prekės kodas: 569
Greitas pristatymas
Patogus atsiėmimas
Aukšta kokybė
Saugumas
ProDen PlaqueOff Animal yra naujovė gyvūnų dantų priežiūrai. Naudojamas kasdien, jis ženkliai padeda kontroliuoti dantų apnašų, akmenų susidarymą, saugo nuo blogo burnos kvapo.


ProDen PlaqueOff Animal yra visiškai natūralus produktas. Jo sudėtyje yra specialus jūros dumblių tipas ( D1070 ), kuris, kaip buvo nustatyta, turi ypatingų savybių, reikalingų burnos higienai. Produktas yra granuliuotas, todėl lengvai užberiamas ant kasdienio ėdalo. Taip pat jis turtingas natūraliu jodu, svarbiais vitaminais ir mineralais. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, konservantų, glitimo ir cukraus. Dumbliai patvirtinti Pasaulinės sveikatos apsaugos organizacijos, Amerikos maisto ir vaistų tarnybos, taip pat Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos. Patvirtintas kaip saugus produktas.
Skirtingai nei kiti dantų apnašų kontrolės būdai, ProDen PlaqueOff Animal veikia sitemingai, t.y. per kraujotakos  sistemą. Jis neleidžia apnašoms „prilipti“ prie paviršių burnoje ir minkština atsidėjusius akmenis. Klinikiniai tyrimai, atlikti su žmonėmis, parodė, kad apnašų kaupimasis ant dantų emalio sumažėjo 88%, dantų akmenys išnyko visiškai arba pasidarė porėti ir lengvai pašalinami.
Poveikis pastebimas po 3 – 8 savaičių, bet jei yra daug susikaupusių akmenų – užtrunka ilgiau.